Başarılar

  • Başarılarımız

    2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

    - Türkiye Oğuz Aslanoğlu Yüzme Yarışları ve Milli Takım Seçmeleri 50m kurbağalamada Türkiye 2.liği Yosun Hacıfazlıoğlu

    -İstanbul- Beykoz  Türkiye Tenis Federasyonu   8-9-10 yaş Hafta sonu Turnuvası Duru Baycan 10 Yaş kategorisi şampiyonluğu 

    -İstanbul- Beykoz Türkiye Tenis Federasyonu 8-9-10 yaş Hafta sonu Turnuvası  Ali Taylan Turan 9 yaş kategorisi şampiyonluğu 

     -İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy konulu kompozizsyon yarışması Cem Görkem BaysalL ilçe 2.liği

    -İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy konulu kompozizsyon yarışması 9.sınıf  Eylül Şişman İlçe 3. lüğü

    -Çanakkale Zaferi konulu kompozisyo yarışmasında  10.sınıf  Ahmet DUVAN  ilçe 2.liği

    ·  İlçe Milli Eğitim Futsal Müsabakası Yıldız Erkek Futsal Takımı  birinciliği

    ·  İlçe Basketbol Müsabakası  Ortaokul Erkek Basketbol Takımı birinciliği

    ·  Bolu Can Kayak Okulu  Alp Disiplini Slalom Yarışı sekizinciliği Meryem Pelin Bodur

    ·  Antalya Uludağ Cup Tenis turnuvası ikinciliği Lara Şener

    ·  Milli Eğitim Bakanlığı Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi  Tuzla İkinciliği Defne Küçükköse

    ·  Okullararası İstanbul Yüzme şampiyonası İstanbul üçüncülüğü Yosun Hacıfazlıoğlu

    ·  Türkiye Tenis Federasyonu 9 Yaş Kış Kupası ikinciliği Ali Taylan Turan

    ·  İstanbul Tenis Federasyonu  (İTF)  Gençler Turnuvası birinciliği, üçüncü tekler şampiyonluğu  Betina Tokaç

    ·  Masa Tenisi Küçük Erkek Takımı İstanbul Bölge Birinciliği Müsabakası Yıldız Erkekler birinciliği

    2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

    ·Uluslararası IX. Fen Bilimleri Araştırma Projeleri Yarışması 2.’liği Öykü Durmaz, İzem Ayşegül Topal  

    · Kocaeli ilçesi  Okullar arası Tenis Türkiye  Grup Finalleri 1.’liği  Doruk Olgun, Betina Tokaç, Togan Tokaç, Zeynep Berrak Gazi

     Tuzla MEB Okullar arası Basketbol Müsabakası 1.’liği  Lise Erkek Basketbol Takımımız

    · Muğla-Marmaris ilçesinde  düzenlenen Okullar Arası Türkiye Yüzme Final Şampiyonası  Türkiye 2’liği Yosun Hacıfazlıoğlu 

    · Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları tarafından düzenlenen İstanbul İli Okullar arası Tenis Müsabakası 2.'liği Doruk Olgun,Betina Tokaç,Togan Tokaç ve Berrak Gazi

    ·İstanbul geneli MEB İstanbul Okullar Arası Yüzme Şampiyonasında Küçük Kızlar 50 mt kurbağalama stilinde 1.'liği Yosun Hacıfazlıoğlu Türkiye okullar arası yarı finallerinde 50 m kurbağalama stili  şampiyonu  Yosun Hacıfazlıoğlu 

    ·İstanbul İlçe Müsabakası Yıldız Erkek Masa Tenis Turnuvası 2.’liği Mert Taylan, Kutay Şeker, Faruk Emre Arslan, Uygar Kaya, Alper Osman Kuyucu

    · İstanbul geneli MEB İstanbul Yüzme Şampiyonası 100 m kurbağalama stili 2.’liği

    · Ataşehir Optimum Tenis Akademisi’ nde düzenlenen Milli Takım Belirleme Turnuvası 14 yaş tek kızlar 1.liği Betina Tokaç  

    · Ankara Tenis Kulübü’nde düzenlenen Milli Takım Belirleme Turnuvası  12 yaş tek erkekler  1.'liği Togan Tokaç

    · Türkiye Tenis Federasyonu 14 yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası Tek Kızlar 1.’liği Betina Tokaç

    · Türkiye Tenis Federasyonu 12 yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası Tek Erkekler 1.’liğiTokan Tokaç

    2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız 

    · 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu kompozisyon yarışmasında İlçe 1.liği  Baran Öcalan